Penzion Hůrka

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Hůrka 164, Pardubice 53002

Penzion Hůrka je situován na klidném místě a pouhé tři kilometry od centra Pardubic, v blízkosti cyklostezky. Pohodlné a cenově výhodné ubytování je pro návštěvníky města, sportovní oddíly i firemní zaměstnance připraveno ve standardně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 36 lůžek. Penzion je ideálním místem také pro společenské akce, teambuilding, školení a různé oslavy. K těmto účelům skvěle poslouží velký společenský sál či školicí místnost s kapacitou 35 osob. Odpočinek i prostor k hrám dětí poskytuje udržovaná zahrada. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Hůrka On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj - typ A
Dvoulůžkový pokoj - typ B
Apartmán 2
Třílůžkový pokoj - typ B
Apartmán 1
Čtyřlůžkový pokoj - typ B

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Hůrka Pokoje

Penzion Hůrka nabízí hostům pohodlné ubytování ve standardně vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmánu se dvěma ložnicemi. Součástí základního zařízení všech pokojů je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem, malý trezor, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma. Ubytování je umožněno za poplatek i malým domácím zvířatům. Motorkáři mají k dispozici garáž.

Penzion Hůrka Gastronomie

Ve společenském sále Penzionu Hůrka si můžete každé ráno pochutnat na dobré snídani podávané formou bufetových stolů. K dispozici je také dobře zásobený bar. Na zahradě lze grilovat různé pochoutky.

Penzion Hůrka Recepce

Recepce je v provozu od 7:00 do 22:00 hodin.


Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Hůrka Dostupnost

Autobusová zastávka je od Penzionu Hůrka vzdálena 330 metrů. Pardubické hlavní nádraží se nachází ve vzdálenosti 5,7 kilometru.

Penzion Hůrka Okolí

Pardubice sídlí ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky. Dominantou města tvoří goticko-renezanční zámek, jehož součástí je Východočeské muzeum a Východočeská galerie. K návštěvě zve také 2,7 kilometru vzdálený kostel Zvěstování Panny Marie, Zelená brána, malebné Pernštýnské náměstí, Kunětická hora či arciděkanský kostel svatého Bartoloměje, který je vzdálen 3 kilometry.

Penzion Hůrka

Hůrka 164, Pardubice
Zobrazit celou mapu